Dostawa

Czas i koszty dostarczenia towarów zależą od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy. W poniższym tekście prezentujemy opcje dostępne w naszym sklepie.

1. Odbiór w Paczkomacie InPost

 

Niezwykle wygodny sposób na odebranie swojego zamówienia - dla wszystkich tych, którzy mają paczkomat w swojej miejscowości. Dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Czas dostarczenia przesyłki do wybranego przez Ciebie paczkomatu wynosi 1-3 dni robocze. Na odbiór masz 3 dni od otrzymania powiadomienia smsem, w którym dostaniesz również kod odbioru przesyłki. Po przekroczeniu tego terminu przesyłkę będziesz mógł odebrać w placówce InPost, o adresie której zostaniesz powiadomiony. Będzie tam dostępna do 11 dni od wysłania powiadomienia. Koszt wynosi: 9 zł. Sprawdź, czy w Twojej miejscowości jest paczkomat.

2. Przesyłka priorytetowa polecona Poczty Polskiej

Przy zamówieniach wysyłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej czas dostawy wynosi 1-3 dni robocze (w przypadku nieprzewidzianych opóźnień ze strony Poczty może się on wydłużyć o dodatkowy dzień). Koszt dostawy wynosi: 11 zł.

3. Odbiór osobisty

Mieszkańcy Krakowa i okolic mają możliwość odbioru osobistego zamówienia pod adresem: ul. Grota-Roweckiego 27/32 w Krakowie. Odbiór jest możliwy dopiero po wcześniejszym umówieniu się. Jego największą zaletą jest brak dodatkowych kosztów oraz maksymalne skrócenie czasu dostawy ;-) Koszt wynosi:  0 zł.