PL
 • Zapraszamy na Psoty w Krakowie! 14 czerwca 2019 r.

  Zapraszamy na Psoty w Krakowie!

  Już w najbliższą sobotę 15 czerwca widzimy się na wiosennych (tak, tak, wbrew pogodzie to jeszcze wiosna) Psotach w Krakowie :-) Psoty to targi dizajnu i łakoci dla psów i kotów, a nas jako reprezentantów krakowskiej szkoły dizajnu nie może tam zabraknąć! Zapraszamy do Forum Wydarzeń w godzinach od 11:00 do 18:00. Można z psem, można z kotem i można u nas płacić kartą. »

 • Coś dla miłośników golden retrieverów 10 czerwca 2019 r.

  Coś dla miłośników golden retrieverów

  Pora na kolejną premierę: tym razem rozpieszczamy właścicieli i miłośników wiecznie uśmiechniętych psów - golden retrieverów. Od dziś w naszej ofercie znajdziecie modne i kolorowe plecaki z oryginalnym wzorem w psy tej rasy. Dostępne w wersji standardowej oraz dwustronnej. Tylko dziś i jutro wszystkie plecaki z kolekcji "Golden retriever" kupicie z rabatem 20%! »

 • Premiera: plecaki z buldożkami francuskimi -20% taniej! Tylko do 26.05, do godziny 14:00 24 maja 2019 r.

  Premiera: plecaki z buldożkami francuskimi -20% taniej! Tylko do 26.05, do godziny 14:00

  Nasza najnowsza kolekcja jest już dostępna w sprzedaży. Tym razem mamy coś dla miłośników buldogów francuskich: modne i kolorowe plecaki z oryginalnym wzorem. Dostępne w wersji standardowej oraz dwustronnej. Kolor produktu zależy wyłącznie od Ciebie :-) Spiesz się, by skorzystać z naszej promocji, która jest mocno ograniczona czasowo. »

 • Nowa kolekcja z rabatem -20%! 16 maja 2019 r.

  Nowa kolekcja z rabatem -20%!

  Dziś wielka premiera nowej linii produktów OhMyPet. Od teraz będziemy rozpieszczać również właścicieli :-) Wprowadziliśmy do oferty kolorowe plecaki worki: w wersji standardowej oraz dwustronne. Zaczynamy od bliskich naszemu sercu bearded collie, ale stopniowo będziemy dodawać kolejne rasy psów i kotów, a także bezrasowce. Z okazji premiery dajemy 20% rabatu na całą kolekcję "Bearded collie". Oferta obowiązuje tylko w dniach 16-17.05.19 r. »

 • OhMyPet na Placu Czerwonym 02 maja 2019 r.

  OhMyPet na Placu Czerwonym

  Nasze akcesoria wysyłamy do wielu krajów i to nie tylko tych europejskich. Ubieramy m.in. psy w USA czy Australii. Jednak niedawno miało miejsce historyczne wydarzenie: nasze szelki typy guard dotarły do Rosji. Za dowód niech posłuży zdjęcie, na którym Marfa dumnie prezentuje swoje nowe szelki w samym sercu Moskwy, czyli na Placu Czerwonym. I nie jest to nasze ostatnie słowo na tym rynku: wkrótce wysyłamy kolejne akcesoria :-) »

 • 2 dni darmowej dostawy paczkomatem i pocztą! 30 kwietnia 2019 r.

  2 dni darmowej dostawy paczkomatem i pocztą!

  Pogoda nie nastraja optymistycznie i zapewne wiele majówkowych planów legło przez nią w gruzach. Co powiecie na to, by poprawić sobie humor zakupami w naszym sklepie? Aby jeszcze przyjemniej się kupowało, przygotowaliśmy dla Was promocję w postaci darmowej dostawy paczkomatem i pocztą. »

 • WOŚP - podsumowanie 02 kwietnia 2019 r.

  WOŚP - podsumowanie

  Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy stał się tradycją. W tym roku na aukcji ponownie wystawiliśmy obroże oraz smycze z limitowanej kolekcji WOŚP. Akcesoria rozeszły się niczym świeże bułeczki, a konto Orkiestry zasililiśmy kwotą 3604,89 zł! Zeszłoroczny rekord został pobity, a ambicje na kolejny rok są jeszcze większe :-) Dziękujemy wszystkim zaangażowanym! »

 • Ważne: przerwa w działalności sklepu 04 maja 2018 r.

  Ważne: przerwa w działalności sklepu

  W związku z planowaną kilkumiesięczną przerwą informujemy, że zamówienia przyjmujemy tylko do 18 maja. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane i wysłane do końca maja, a my wrócimy do Was z nową ofertą za kilka miesięcy. Dokładna data nie jest jeszcze znana, jak tylko zostanie potwierdzona, damy Wam znać. »

 • Targi Hau Hau 4.02.18 r. 03 lutego 2018 r.

  Targi Hau Hau 4.02.18 r.

  Już jutro widzimy się na Targach Hau Hau na Dolnych Młynów 10 w Krakowie. Wypatrujcie naszego stoiska, na którym znajdziecie mnóstwo wiosennych wzorów. Będziemy tam dla Was w godzinach od 11 do 19. Na zachętę dodamy, że w tym samym czasie i miejscu odbywać się będzie Festiwal Najedzeni Fest oraz Targ Kup Se. Pyszne jedzenie, nietuzinkowe produkty dla ludzi i czworonogów - czego chcieć więcej? :-) »