• Pogotowie prezentowe 11 grudnia 2017 r.

  Pogotowie prezentowe

  Dla tych, którzy jeszcze rozglądają się za prezentami, przygotowaliśmy ofertę gotowych obroży, które wyślemy na drugi dzień po zaksięgowaniu wpłaty. Takie prezentowe last minute. Oferta jest ograniczona: dostępne ilości, rozmiary i ceny znajdziecie pod zdjęciami poszczególnych modeli. Obroże można zamawiać mailowo: info@ohmypet.pl. »

 • Widzimy się w Krakowie? 08 grudnia 2017 r.

  Widzimy się w Krakowie?

  W sobotę 9 grudnia spotkacie nas na targach psiego dizajnu "Psim Targiem" w Krakowie. Będzie to doskonała okazja na znalezienie prezentu pod choinkę, odświeżenie psiej garderoby, zmierzenie swojego psiaka oraz pogaduchy o psach i akcesoriach. Na naszym stoisku znajdziecie przede wszystkim zimowe wzory, ale nie tylko. Zaprezentujemy też nowość w naszej ofercie. Podczas Targu będziemy rozdawać ulotki z kodem rabatowym -10% na zakupy online! »

 • Nowe wzory i kolory 17 sierpnia 2017 r.

  Nowe wzory i kolory

  Przerwa urlopowa już za nami. Wzięliśmy się ostro do pracy i już widać tego pierwsze efekty. Do kreatora produktów dodaliśmy aż 12 nowych tasiemek. Część z nich była już kiedyś dostępna w naszej ofercie, a część pojawiła się w niej po raz pierwszy. Wierzymy, że dzięki nim wspólnie stworzymy wiele niepowtarzalnych akcesoriów dla Waszych zwierzaków. Wszystkie znajdziecie w kreatorach produktów z kolekcji "Twój projekt". »

 • Przerwa urlopowa 29.07-15.08.17 r. 08 lipca 2017 r.

  Przerwa urlopowa 29.07-15.08.17 r.

  Drodzy Klienci, w dn. 29.07-15.08.17 r. ze względu na nasz urlop nie realizujemy zamówień. Zamówienia złożone i opłacone do 16.07 wyślemy przed naszym urlopem, pozostałe będziemy realizować po 15.08. Czas naszego urlopu traktujemy jako dni wolne od pracy, co wydłuży czas realizacji zamówień złożonych w trakcie jego trwania. Gwarantowany czas realizacji w ciągu 10 dni roboczych zacznie się liczyć od 16.08. »

 • Ważne: dostawa przed świętami 09 grudnia 2016 r.

  Ważne: dostawa przed świętami

  Zamówienia złożone i opłacone do 12.12.2016 r. (włącznie) zostaną wysłane tak, by dotarły do Was przed świętami. Późniejsze zamówienia będziemy realizować po 27.12.2016 r., a zamówienia z adresówką (obroże i szelki) po 1.01.2017 r. »

 • Zimowa kolekcja 20 listopada 2016 r.

  Zimowa kolekcja

  Nie da się ukryć, że zima tuż, tuż. Dlatego wszyscy w Oh my pet jesteśmy gotowi na jej powitanie: właśnie dodaliśmy do kreatorów produktów zimowe wzory i z niecierpliwością czekamy na pierwsze zimowo-świąteczne zamówienia. »

 • Jeszcze więcej nowych wzorów! 10 października 2016 r.

  Jeszcze więcej nowych wzorów!

  Niespodziewanie już dziś dotarły do nas kolejne tasiemki ozdobne. Nie próżnowaliśmy i jak najszybciej dodaliśmy je do kreatora produktów. Łącznie z poprzednią dostawą oddajemy do Waszej dyspozycji aż 12 nowych wzorów. Miłego projektowania :-) »

 • Nowe tasiemki ozdobne 08 października 2016 r.

  Nowe tasiemki ozdobne

  Nareszcie dotarły - długo wyczekiwane, nowe tasiemki ozdobne: folkowe mecyje, rajskie ptaki, latawce, kwiaty łowickie i pokropkowane. Pamiętajcie, że nie jest to nasze ostatnie słowo w tym sezonie. W najbliższym czasie pojawi się jeszcze kilka nowych wzorów. »

 • Marsz Jamników pod hasłem: baw się i pomagaj 11 września 2016 r.

  Marsz Jamników pod hasłem: baw się i pomagaj

  Dziś o godz. 12 spod Barbakanu w Krakowie rusza 22. Marsz Jamników. Organizatorem, jak co rok, jest Radio Kraków. Podczas Marszu będą rozdawane limitowane obroże, które mieliśmy przyjemność uszyć. Imprezie towarzyszy akcja pomocy dla psów seniorów. »