• Podsumowanie licytacji dla WOŚP 02 lutego 2021 r.

  Podsumowanie licytacji dla WOŚP

  Licytacje unikatowych akcesoriów WOŚP już za nami. I choć ostatni rok dał nam wszystkim popalić, zebrała się grupa ludzi o dobrych sercach, która postanowiła wspomóc Orkiestrę i kupić nasze obroże oraz smycze. Ciekawi jesteście, jaką kwotę udało nam się zebrać? »

 • Wylicytuj unikatowe akcesoria WOŚP! 16 stycznia 2021 r.

  Wylicytuj unikatowe akcesoria WOŚP!

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia - w związku z tym tradycyjnie wystartowały nasze aukcje charytatywne na Allegro. To szansa, by pomóc dzieciakom, a przy okazji zyskać unikatową obrożę lub smycz z naszej kolekcji WOŚP! Jak to zrobić? Weź udział w licytacji lub podziel się tą informacją ze znajomymi znajomym - im nas więcej, tym wyższą kwotę zbierzemy dla dzieciaków. Aukcje trwają do 26 stycznia 2020 r. »

 • Pogotowie prezentowe 15 grudnia 2020 r.

  Pogotowie prezentowe

  Święta już za pasem, a wielu z nas wciąż nie ma prezentu dla najbliższych. Jeśli należysz do tego grona i szukasz czegoś dla jakiegoś zwierzoluba, to służymy pomocą :) Łap okazję i kup wyjątkowy plecak z oryginalnym wzorem. Zostały nam ostatnie sztuki - każdą wysyłamy w ciągu doby od złożenia zamówienia. Na plecaki zamówione i opłacone do niedzieli 20.12 włącznie dajemy gwarancję dostawy przed świętami. »

 • Strajk kobiet: 28 października sklep będzie nieczynny 27 października 2020 r.

  Strajk kobiet: 28 października sklep będzie nieczynny

  Kochani, staramy się nie mieszać pracy z polityką, ale tym razem nie możemy zostać obojętni! Nie wyrażamy zgody na łamanie praw kobiet i zmuszanie ich do heroizmu, na który mało kto jest gotowy. W geście solidarności nasz sklep w środę 28.10 będzie zamknięty. Uważajcie na siebie i do usłyszenia w czwartek! »

 • Uwaga: przerwa wakacyjna 15-28 sierpnia 04 sierpnia 2020 r.

  Uwaga: przerwa wakacyjna 15-28 sierpnia

  Kochani, w związku z naszym urlopem nastąpi krótka przerwa w realizacji zamówień. Te złożone i opłacone do 9 sierpnia wyślemy jeszcze przed wyjazdem, tj. przed 15 sierpnia. Pozostałe będziemy realizować po powrocie - od 28 sierpnia. »

 • Jak uszyć maseczkę ochronną: instrukcja krok po kroku 12 kwietnia 2020 r.

  Jak uszyć maseczkę ochronną: instrukcja krok po kroku

  Minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że od 16 kwietnia 2020 r. w Polsce zostanie wprowadzony obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Niestety, kupienie maseczki ochronnej w aptekach i specjalistycznych sklepach graniczy z cudem. Co zrobić w takiej sytuacji? Możesz uszyć ją samodzielnie! »

 • Aukcje WOŚP: podsumowanie 30 marca 2020 r.

  Aukcje WOŚP: podsumowanie

  Wybaczcie nam długie milczenie, ale wiele się u nas działo. Postaramy się stopniowo nadrabiać zaległości, żebyście byli na bieżąco. Zaczynamy od podsumowania licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zakończyły się w styczniu. Wspólnie dołożyliśmy cegiełkę, która przełoży się na realną pomoc dzieciakom! Ciekawi jesteście, ile udało nam się zebrać? »

 • Wylicytuj unikatowe akcesoria WOŚP! 05 stycznia 2020 r.

  Wylicytuj unikatowe akcesoria WOŚP!

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż i tradycyjnie wystartowały nasze aukcje na Allegro. To szansa, by pomóc dzieciakom, a przy okazji zyskać unikatową obrożę lub smycz z naszej kolekcji WOŚP! Jak to zrobić? Weź udział w licytacji lub udostępnij tę informacje swoim znajomym - im nas więcej, tym wyższą kwotę zbierzemy dla dzieciaków. Aukcje trwają tylko do 8 stycznia 2020 r. »

 • Zapomnij o brzęczących adresówkach! 09 września 2019 r.

  Zapomnij o brzęczących adresówkach!

  Naukowcy alarmują: do psich uszu każdego dnia dociera zbyt wiele głośnych i irytujących dźwięków. Jednym z nich jest odgłos... adresówki zawieszonej przy obroży lub szelkach. Informacja ta zupełnie nas nie zaskoczyła! Bo jeśli brzęczące zawieszki irytują nas, to co mają powiedzieć psy? Dlatego w Oh My Pet od lat szyjemy obroże z adresówkami wygrawerowanymi na klamrach plastikowych i metalowych, które nie wydają żadnych irytujących dźwięków. »