• Ważne: przerwa w działalności sklepu 04 maja 2018 r.

  Ważne: przerwa w działalności sklepu

  W związku z planowaną kilkumiesięczną przerwą informujemy, że zamówienia przyjmujemy tylko do 18 maja. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane i wysłane do końca maja, a my wrócimy do Was z nową ofertą za kilka miesięcy. Dokładna data nie jest jeszcze znana, jak tylko zostanie potwierdzona, damy Wam znać. »

 • Targi Hau Hau 4.02.18 r. 03 lutego 2018 r.

  Targi Hau Hau 4.02.18 r.

  Już jutro widzimy się na Targach Hau Hau na Dolnych Młynów 10 w Krakowie. Wypatrujcie naszego stoiska, na którym znajdziecie mnóstwo wiosennych wzorów. Będziemy tam dla Was w godzinach od 11 do 19. Na zachętę dodamy, że w tym samym czasie i miejscu odbywać się będzie Festiwal Najedzeni Fest oraz Targ Kup Se. Pyszne jedzenie, nietuzinkowe produkty dla ludzi i czworonogów - czego chcieć więcej? :-) »

 • 2195 zł dla WOŚP 07 stycznia 2018 r.

  2195 zł dla WOŚP

  Jesteście wielcy! Wczoraj dobiegły końca licytacje smyczy i obroży z naszej limitowanej kolekcji WOŚP. Wspólnie zebraliśmy 2195 zł, co cieszy nas niezmiernie i budzi apetyt na więcej w przyszłym roku. Rekordowa kwota padła za obrożę na klamrę o szer. 2 cm - aż 306,99 zł! Liczymy, że nowi właściciele pochwalą się zdjęciami na modelach. Jeśli macie jakieś sugestie i życzenia dotyczące przyszłorocznych licytacji - wiecie, gdzie nas znaleźć :-) »

 • Gramy razem z WOŚP! 30 grudnia 2017 r.

  Gramy razem z WOŚP!

  Od kilku lat wiernie wspieramy WOŚP, ale tym razem postanowiliśmy pójść o krok dalej. Uruchomiliśmy kilkanaście aukcji na Allegro, na których możecie licytować i kupować obroże oraz smycze z niepowtarzalnym wzorem WOŚP. Projekt ten powstał z myślą o 26. Finale i nie jest dostępny w regularnej sprzedaży. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na pomoc dzieciakom. Zagracie z nami? :-) »

 • Pogotowie prezentowe 11 grudnia 2017 r.

  Pogotowie prezentowe

  Dla tych, którzy jeszcze rozglądają się za prezentami, przygotowaliśmy ofertę gotowych obroży, które wyślemy na drugi dzień po zaksięgowaniu wpłaty. Takie prezentowe last minute. Oferta jest ograniczona: dostępne ilości, rozmiary i ceny znajdziecie pod zdjęciami poszczególnych modeli. Obroże można zamawiać mailowo: info@ohmypet.pl. »

 • Widzimy się w Krakowie? 08 grudnia 2017 r.

  Widzimy się w Krakowie?

  W sobotę 9 grudnia spotkacie nas na targach psiego dizajnu "Psim Targiem" w Krakowie. Będzie to doskonała okazja na znalezienie prezentu pod choinkę, odświeżenie psiej garderoby, zmierzenie swojego psiaka oraz pogaduchy o psach i akcesoriach. Na naszym stoisku znajdziecie przede wszystkim zimowe wzory, ale nie tylko. Zaprezentujemy też nowość w naszej ofercie. Podczas Targu będziemy rozdawać ulotki z kodem rabatowym -10% na zakupy online! »

 • Nowe wzory i kolory 17 sierpnia 2017 r.

  Nowe wzory i kolory

  Przerwa urlopowa już za nami. Wzięliśmy się ostro do pracy i już widać tego pierwsze efekty. Do kreatora produktów dodaliśmy aż 12 nowych tasiemek. Część z nich była już kiedyś dostępna w naszej ofercie, a część pojawiła się w niej po raz pierwszy. Wierzymy, że dzięki nim wspólnie stworzymy wiele niepowtarzalnych akcesoriów dla Waszych zwierzaków. Wszystkie znajdziecie w kreatorach produktów z kolekcji "Twój projekt". »

 • Przerwa urlopowa 29.07-15.08.17 r. 08 lipca 2017 r.

  Przerwa urlopowa 29.07-15.08.17 r.

  Drodzy Klienci, w dn. 29.07-15.08.17 r. ze względu na nasz urlop nie realizujemy zamówień. Zamówienia złożone i opłacone do 16.07 wyślemy przed naszym urlopem, pozostałe będziemy realizować po 15.08. Czas naszego urlopu traktujemy jako dni wolne od pracy, co wydłuży czas realizacji zamówień złożonych w trakcie jego trwania. Gwarantowany czas realizacji w ciągu 10 dni roboczych zacznie się liczyć od 16.08. »

 • Ważne: dostawa przed świętami 09 grudnia 2016 r.

  Ważne: dostawa przed świętami

  Zamówienia złożone i opłacone do 12.12.2016 r. (włącznie) zostaną wysłane tak, by dotarły do Was przed świętami. Późniejsze zamówienia będziemy realizować po 27.12.2016 r., a zamówienia z adresówką (obroże i szelki) po 1.01.2017 r. »