• Pora na kolejne nowości 21 kwietnia 2013 r.

  Pora na kolejne nowości

  Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poszerzyliśmy dziś ofertę o obroże regulowane z podszyciem oraz o obroże z podszyciem i identyfikatorem wygrawerowanym na klamrze. Zapewniamy, że nie jest to ostatnia nowość tej wiosny :-)) »

 • Podpisz swojego psa! 16 kwietnia 2013 r.

  Podpisz swojego psa!

  Wiosna dodała nam energii, dlatego realizacja pomysłów na nowe produkty nabrała szybszego tempa. Dziś premiera kolejnych nowości: obroży z klamrą metalową oraz obroży z identyfikatorem wygrawerowanym na takiej klamrze. Nasz nietypowy identyfikator ma wiele zalet: dość trudno go zgubić i zawsze jest na swoim miejscu. »

 • Smycze z wygodnymi rączkami 15 kwietnia 2013 r.

  Smycze z wygodnymi rączkami

  Dziś nasza oferta poszerzyła się o smycze z rączkami podszytymi polarem lub ekoskórą. Obie smycze można samodzielnie zaprojektować. To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort - również podczas spacerów z psem. Miękki polar czy dodająca smyczy elegancji ekoskóra? Wybór należy do Ciebie! »

 • Zapraszamy do Legnicy! 04 kwietnia 2013 r.

  Zapraszamy do Legnicy!

  W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, w Legnicy odbędą się zawody Rally-o, czyli sportowego posłuszeństwa na luzie. Poza świetną atmosferą i doborowym towarzystwem organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody. Do wygrania m.in. nasze obroże, które można samodzielnie zaprojektować, oraz ozdobne breloki. »