• Bezpiecznie samochodem 29 lipca 2013 r.

  Bezpiecznie samochodem

  Dziś nasza oferta poszerzyła się o pasy samochodowe, które w połączeniu z wygodnymi szelkami poprawią komfort i bezpieczeństwa jazdy samochodem z psem. Pamiętajcie, że pies wieziony "luzem" stwarza niebezpieczeństwo dla pasażerów i samego siebie - po co więc ryzykować? »

 • Wyniki konkursu 22 lipca 2013 r.

  Wyniki konkursu

  Nasz pierwszy konkurs fotograficzny został rozstrzygnięty! Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz głosującym - bez Was nie byłoby zabawy :-) W konkursie wzięło udział 80 zdjęć śpiących zwierzaków, ale tylko 3 z największą ilością głosów gwarantowały podium. »

 • Osiem nowych tasiemek 12 lipca 2013 r.

  Osiem nowych tasiemek

  Aby w naszym wzorniku nie zagościła nuda, zamówiliśmy dla Was osiem nowych tasiemek ozdobnych. Dwie z nich dodaliśmy już kilka dni temu, pozostałe sześć dosłownie przed chwilą. Bardzo jesteśmy ciekawi, jakie cudeńka z nich stworzycie :-) »

 • Uwaga, konkurs! 01 lipca 2013 r.

  Uwaga, konkurs!

  Z okazji Dnia Psa mamy niespodziankę dla właścicieli wszystkich zwierzaków: konkurs na najfajniejsze zdjęcie śpiącego pupila. Do zgarnięcia kupony rabatowe na zakupy w naszym sklepie - za I miejsce aż na 100 PLN, za II miejsce na 60 PLN, a za III miejsce na 40 PLN. Zasady konkursu są bardzo proste. »