• Gramy razem z WOŚP! 30 grudnia 2017 r.

  Gramy razem z WOŚP!

  Od kilku lat wiernie wspieramy WOŚP, ale tym razem postanowiliśmy pójść o krok dalej. Uruchomiliśmy kilkanaście aukcji na Allegro, na których możecie licytować i kupować obroże oraz smycze z niepowtarzalnym wzorem WOŚP. Projekt ten powstał z myślą o 26. Finale i nie jest dostępny w regularnej sprzedaży. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na pomoc dzieciakom. Zagracie z nami? :-) »

 • Pogotowie prezentowe 11 grudnia 2017 r.

  Pogotowie prezentowe

  Dla tych, którzy jeszcze rozglądają się za prezentami, przygotowaliśmy ofertę gotowych obroży, które wyślemy na drugi dzień po zaksięgowaniu wpłaty. Takie prezentowe last minute. Oferta jest ograniczona: dostępne ilości, rozmiary i ceny znajdziecie pod zdjęciami poszczególnych modeli. Obroże można zamawiać mailowo: info@ohmypet.pl. »

 • Widzimy się w Krakowie? 08 grudnia 2017 r.

  Widzimy się w Krakowie?

  W sobotę 9 grudnia spotkacie nas na targach psiego dizajnu "Psim Targiem" w Krakowie. Będzie to doskonała okazja na znalezienie prezentu pod choinkę, odświeżenie psiej garderoby, zmierzenie swojego psiaka oraz pogaduchy o psach i akcesoriach. Na naszym stoisku znajdziecie przede wszystkim zimowe wzory, ale nie tylko. Zaprezentujemy też nowość w naszej ofercie. Podczas Targu będziemy rozdawać ulotki z kodem rabatowym -10% na zakupy online! »