• Premiera: plecaki z buldożkami francuskimi -20% taniej! Tylko do 26.05, do godziny 14:00 24 maja 2019 r.

  Premiera: plecaki z buldożkami francuskimi -20% taniej! Tylko do 26.05, do godziny 14:00

  Nasza najnowsza kolekcja jest już dostępna w sprzedaży. Tym razem mamy coś dla miłośników buldogów francuskich: modne i kolorowe plecaki z oryginalnym wzorem. Dostępne w wersji standardowej oraz dwustronnej. Kolor produktu zależy wyłącznie od Ciebie :-) Spiesz się, by skorzystać z naszej promocji, która jest mocno ograniczona czasowo. »

 • Nowa kolekcja z rabatem -20%! 16 maja 2019 r.

  Nowa kolekcja z rabatem -20%!

  Dziś wielka premiera nowej linii produktów OhMyPet. Od teraz będziemy rozpieszczać również właścicieli :-) Wprowadziliśmy do oferty kolorowe plecaki worki: w wersji standardowej oraz dwustronne. Zaczynamy od bliskich naszemu sercu bearded collie, ale stopniowo będziemy dodawać kolejne rasy psów i kotów, a także bezrasowce. Z okazji premiery dajemy 20% rabatu na całą kolekcję "Bearded collie". Oferta obowiązuje tylko w dniach 16-17.05.19 r. »

 • OhMyPet na Placu Czerwonym 02 maja 2019 r.

  OhMyPet na Placu Czerwonym

  Nasze akcesoria wysyłamy do wielu krajów i to nie tylko tych europejskich. Ubieramy m.in. psy w USA czy Australii. Jednak niedawno miało miejsce historyczne wydarzenie: nasze szelki typy guard dotarły do Rosji. Za dowód niech posłuży zdjęcie, na którym Marfa dumnie prezentuje swoje nowe szelki w samym sercu Moskwy, czyli na Placu Czerwonym. I nie jest to nasze ostatnie słowo na tym rynku: wkrótce wysyłamy kolejne akcesoria :-) »