Co nowego

więcej newsów »

02 lutego 2021 r.

Podsumowanie licytacji dla WOŚP

Licytacje unikatowych akcesoriów WOŚP już za nami. I choć ostatni rok dał nam wszystkim popalić, zebrała się grupa ludzi o dobrych sercach, która postanowiła wspomóc Orkiestrę i kupić nasze obroże oraz smycze. Ciekawi jesteście, jaką kwotę udało nam się zebrać?

Podsumowanie licytacji dla WOŚP

Historia naszych aukcji dla WOŚP zaczęła się 7 lat temu, kiedy wspólnie z grupą Golden Retriever WOŚP w Poznaniu ufundowaliśmy obroże oraz breloki do kluczy z autografem Jurka Owsiaka. Pokochaliście nasze akcesoria, a aukcje zakończyły się wielkim sukcesem. To zmotywowało nas do podjęcia podobnych inicjatyw. Na aukcjach zaczęliśmy wystawiać akcesoria z naszym własnym, autorskim wzorem, szyte w bardzo krotkich seriach - dosłownie po kilka sztuk.

Każdy kolejny finał dawał nam coraz więcej powód do radości. Tak było i w tym, jakże trudnym, roku. I choć zebrana suma nie jest może rekordowa, ale mimo to cieszy, bo wiemy, że każdy grosz się liczy w walce o zdrowie najmłodszych.

Wspólnie zabraliśmy kwotę w wysokości 984,50 zł.

Po dodaniu jej do kwota zebranych w poprzednich latach, okazało się, że przekazaliśmy na konto WOŚP już 8314,89 zł. A wszystko to dzieki Waszych dobrym sercom :)

Dziękujemy!

Najnowsze wpisy
Wylicytuj unikatowe akcesoria WOŚP!
Pogotowie prezentowe
Strajk kobiet: 28 października sklep będzie nieczynny
Uwaga: przerwa wakacyjna 15-28 sierpnia
Jak uszyć maseczkę ochronną: instrukcja krok po kroku
Archiwum
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013