Co nowego

więcej newsów »

02 kwietnia 2019 r.

WOŚP - podsumowanie

Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy stał się tradycją. W tym roku na aukcji ponownie wystawiliśmy obroże oraz smycze z limitowanej kolekcji WOŚP. Akcesoria rozeszły się niczym świeże bułeczki, a konto Orkiestry zasililiśmy kwotą 3604,89 zł! Zeszłoroczny rekord został pobity, a ambicje na kolejny rok są jeszcze większe :-) Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

WOŚP - podsumowanie

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się pięć lat temu, kiedy członkowie niesamowitej grupy Golden Retriever WOŚP w Poznaniu zamówili u nas obroże, smycze i szelki ze spersonalizowaną tasiemką. Akcesoria miały wspomóc goldeny w kwestowaniu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

fot. Szymon Kapela

Tasiemkę, która została po realizacji zamówienia, wykorzystaliśmy do uszycia kilku obroży oraz breloczków do kluczy. Przekazaliśmy je grupie, aby w ten sposób dołączyć do ich aukcji na rzecz WOŚP. Zanim jednak tam trafiły, zostały opatrzone autografem samego Jurka Owsiaka.

 

Wszystkie aukcje zakończyły się sukcesem: wylicytowane przedmioty trafiły do nowych właścicieli, a pieniądze zostały przekazane na konto WOŚP. Wtedy zrodził się pomysł, by stworzyć własną autorską tasiemkę i podczas kolejnych finałów ponownie zagrać z Orkiestrą - tym razem oferując limitowane akcesoria na własnych aukcjach. Pomysł wcieliliśmy w życie w 2018 r., kiedy to udało nam się zebrać 2195 zł. W tym roku "do puszki" dorzuciliśmy 3604,89 zł, co łącznie daje nam kwotę 5799,89 zł. Ciekawi jesteśmy, co przyniesie kolejny rok :-)

 

Najnowsze wpisy
Zapomnij o brzęczących adresówkach!
Obroże dla golden retrieverów
Prezent z okazji Dnia Psa
Kolejna premiera: plecak z Twoim zdjęciem
Zapraszamy na Psoty w Krakowie!
Archiwum
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013