Plecak dwustronny: golden retriever (różne kolory) + szary

Zobacz galerię:

Opis produktu

Dwustronny plecak worek, z jednej strony pokryty pełnym miłości wzorem z golden retrieverami, a z drugiej szarym i bardzo miłym w dotyku materiałem. Kupując ten plecak tak naprawdę otrzymujesz dwa! W zależności od okoliczności nosisz go na psiej lub na neutralnej stronie, co czyni go niezwykle praktycznym. Wystarczy przewrócić go na drugą stronę i przepiąć sznurki. Idealny do noszenia na co dzień, na spacery z psem, zakupy, a nawet dwudniowy wypad za miasto.

Na każdej ze stron znajduje się kieszonka zapinana na zamek o rozmiarze 23x16 cm. Na stronie z golden retrieverami kieszonka jest szara, a na szarej stronie - czarna.

Kolor tła strony z golden retrieverami zależy wyłącznie od Twojej fantazji: możesz wybrać jedną z naszych propozycji lub zaproponować swój własny odcień. Jeśli zdecydujesz się na samodzielny projekt, wybierz wersję "własny kolor" i podaj nam kolor HEX w uwagach do zamówienia (np. #808080).

Plecak bez problemu pomieści przedmioty wielkości A4 - wiele takich przedmiotów. Półowalne dno powoduje, że jest on bardzo pojemny. Rozmiar plecaka to ok. 36x37 cm (bez tuneli, w których biegnie sznurek), wysokość dna w najszerszym punkcie wynosi ok. 13 cm. Zalecane obciążenie worka wynosi do 3 kg, ale od czasu do czasu śmiało możesz przenieść większy ciężar (do 5 kg).

Grube szare sznurki nie wpijają się w ramiona. Długość sznurków można regulować: wydłużamy przesuwając cały węzeł w górę, a skracamy ciągnąc końcówkę z supełkiem do góry (można ją następnie uciąć i zawiązać nowy supeł). Plecak można prać ręcznie lub w pralce w temp. do 30 st. C, bez wirowania. W przypadku prania w pralce należy włożyć sznurki z karabińczykami do worka i zacisnąć sznurki.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych, ponieważ każdy plecak szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Zdjęcia przykładowych worków znajdują się w galerii. Aby je obejrzeć, kliknij w główne zdjęcie.

Nasze propozycje kolorystyczne:

Pamiętaj, że kolor na wydruku może nieznacznie różnić się od projektu widocznego na ekranie.

 1. czerwony

 

2. czarny


 3. różowy


4. niebieski

5. koralowy

6. miętowy

7. szary


 8. morski

CZAS REALIZACJI: do 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty
PRODUCENT: OH MY PET
KOLEKCJA: Golden retriever

Twoja cena: 189 zł

Wybierz wersję produktu
Ilość

Opinie