O nas

Posiadasz zwierzę, które jest Ci bliskie? Masz dość komercji, cenisz indywidualizm i lubisz wyróżniać się z tłumu? Witamy więc w sklepie stworzonym dla miłośników zwierząt, którzy chcą mieć wpływ na oferowane im produkty.

"Twarze" naszych produktów "Twarze" naszych produktów

Kim jesteśmy

Misją firmy OH MY PET jest szycie na indywidualne zamówienie akcesoriów dla zwierząt, a także realizowanie zamówień na gadżety dla właścicieli. Na stronie internetowej naszego sklepu udostępniamy narzędzie (konfigurator), który pozwala na samodzielne projektowanie produktów. Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas akcesoria:

– wyróżniały się niepowtarzalnym wzornictwem,
– gwarantowały wysoką jakość i komfort użytkowania,
– zapewniały bezpieczeństwo Waszym pupilom.

Sam pomysł zrodził się jeszcze w 2008 r., kiedy podczas światowej wystawy psów rasowych w Sztokholmie zetknęliśmy się z obrożami szytymi na zamówienie. Potrzebowaliśmy czasu i środków, by zrealizować podobny pomysł, ale na dużo większą skalę. I tak w czerwcu 2012 r. powstała firma Iwona Wcisło OH MY DOG.PL. Początkowo szyliśmy wyłącznie akcesoria dla psów, ale w związku z dużym zapotrzebowaniem ze strony właścicieli innych zwierząt wprowadziliśmy do oferty akcesoria dla kotów i koni. Nie odmawiamy jednak innym zwierzakom – nasze akcesoria noszą już fretki i lisy. Pamiętamy również o właścicielach, którym oferujemy szereg produktów pozwalających podkreślić ich więź z pupilem, np. ręcznie malowane zegary z wizerunkiem ukochanego zwierzaka. Po rozszerzeniu oferty na inne zwierzaki nie pozostało nam nic innego, jak zmiana nazwy firmy na Iwona Wcisło OH MY PET.

Co oferujemy

Nasze produkty sprzedajemy pod czterema markami:

OH MY DOG.PL – akcesoria dla psów: obroże, smycze, szelki, taśmy treningowe itp.

OH MY CAT.PL – akcesoria dla kotów: szelki, obroże, smycze itp.

OH MY HORSE.PL – kantary dla koni.

OH MY PET.PL – akcesoria dla pozostałych zwierząt (głównie szelki i smycze) oraz niepowtarzalne produkty dla właścicieli (ręcznie malowane zegary, pudełka na herbatę i wino, breloczki na klucze oraz inne indywidualnie projektowane gadżety).

Akcesoria można zamawiać na dwa sposoby:

– projektując je samodzielnie – z pomocą nowoczesnego konfiguratora dostępnego na naszej stronie,
– wybierając gotowy projekt z dostępnych na stronie sklepu list produktów.

Gdzie można kupić nasze produkty

Głównym kanałem dystrybucji jest sklep internetowy www.ohmypet.pl, jednak nasze produkty znajdziesz także w innych miejscach. Współpracujemy ze szkołami dla psów, salonami groomerskimi, a także sklepami stacjonarnymi i internetowymi.

Kontakt

Można do nas pisać lub dzwonić. Przykładamy dużą wagę do jak najlepszego  kontaktu z naszymi Klientami. Na wszystkie e-maile odpowiadamy tak szybko jak to możliwe – nie później niż w ciągu 48 godzin. Jeśli w danej chwili nie możemy odebrać telefonu, staramy się jak najszybciej oddzwonić. Brak kontaktu z naszej strony świadczy raczej o jakimś problemie na łączach (dlatego warto sprawdzić folder ze spamem i upewnić się, że nie dzwoniłeś z numeru prywatnego).

Iwona Wcisło
e-mail (24 godziny na dobę): info@ohmypet.pl
telefon (w dni robocze od 18 do 21): +48 665 719 000

Dane firmy

Iwona Wcisło OH MY PET
ul. Grota-Roweckiego 27/32
30-348 Kraków
NIP: 5492207493
REGON: 122584340
Nr konta bankowego: Idea Bank 93 1950 0001 2006 0001 3249 0001