• Obrożowe aukcje dobiegły końca 25 stycznia 2014 r.

  Obrożowe aukcje dobiegły końca

  982,50 zł to łączna kwota za jaką wylicytowaliście nasze unikatowe obroże dla psów z autografem Jurka Owsiaka. Przez osiem dni można jeszcze licytować breloczek do kluczy - również z autografem. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w aukcjach i tym samym wspomogli WOŚP - macie wielkie serca! »

 • HAPPY HOUR - tylko przez godzinę 15% rabatu 22 stycznia 2014 r.

  HAPPY HOUR - tylko przez godzinę 15% rabatu

  Tylko dziś, tylko między 21:00 a 22:00 możecie skorzystać z 15% rabatu na wszystkie nasze produkty! Wystarczy w koszyku wpisać kod promocyjny: HAPPY HOUR. W czasie trwania promocji jesteśmy dla Was pod mailem, Facebookiem i telefonem. Owocnych zakupów :-) »

 • Wylicytuj obrożę i breloczek do kluczy z autografem Jurka Owsiaka! 11 stycznia 2014 r.

  Wylicytuj obrożę i breloczek do kluczy z autografem Jurka Owsiaka!

  Macie niepowtarzalną szansę na zakup jednej z sześciu naszych "WOŚPowych" obroży oraz breloka z autografem Jurka Owsiaka. Na Allegro właśnie ruszyły aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. »

 • 22. finał WOŚP: psiaki będą zbierać na dzieciaki! 06 stycznia 2014 r.

  22. finał WOŚP: psiaki będą zbierać na dzieciaki!

  12 stycznia w wielu miejscach Polski będą się dziać rzeczy niezwykłe, ale szczególnie bliskie nam wydarzenie będzie miało miejsce w Poznaniu. To właśnie tam grupa sympatycznych ludzi ze wspaniałymi psami będzie kwestować na rzecz dzieci i seniorów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy "ubrać" kilkanaście goldenów z tej ekipy. »