• Kolejna premiera: plecak z Twoim zdjęciem 24 czerwca 2019 r.

  Kolejna premiera: plecak z Twoim zdjęciem

  Okazuje się, że najlepsze rozwiązania powstają... przypadkiem. Plecak ze zdjęciem miał być wyjątkowym prezentem na urodziny koleżanki naszej córki. Okazał się strzałem w dziesiątkę. W 100% spersonalizowany plecak wzbudził tyle pozytywnych emocji, że postanowiliśmy udostępnić taką opcję na stronie sklepu. Zdecydowanie jest to produkt, który przyniesie Wam wiele radości i wzruszeń. »

 • Zapraszamy na Psoty w Krakowie! 14 czerwca 2019 r.

  Zapraszamy na Psoty w Krakowie!

  Już w najbliższą sobotę 15 czerwca widzimy się na wiosennych (tak, tak, wbrew pogodzie to jeszcze wiosna) Psotach w Krakowie :-) Psoty to targi dizajnu i łakoci dla psów i kotów, a nas jako reprezentantów krakowskiej szkoły dizajnu nie może tam zabraknąć! Zapraszamy do Forum Wydarzeń w godzinach od 11:00 do 18:00. Można z psem, można z kotem i można u nas płacić kartą. »

 • Coś dla miłośników golden retrieverów 10 czerwca 2019 r.

  Coś dla miłośników golden retrieverów

  Pora na kolejną premierę: tym razem rozpieszczamy właścicieli i miłośników wiecznie uśmiechniętych psów - golden retrieverów. Od dziś w naszej ofercie znajdziecie modne i kolorowe plecaki z oryginalnym wzorem w psy tej rasy. Dostępne w wersji standardowej oraz dwustronnej. Tylko dziś i jutro wszystkie plecaki z kolekcji "Golden retriever" kupicie z rabatem 20%! »